fbpx
 • O VIMERSO

HOME          |          OFERTA          |          REALIZACJE          |          O NAS          |          KONTAKT

WIZJE TWORZĄCE DZIŚ I JUTRO

O VIMERSO

Tworzymy, rozwijamy, prowadzimy do celu – jest to opis, który w 100% oddaje to czym się zajmujemy.

Dostarczamy rozwiązania z dziedzin zarządzania, marketingu, reklamy, druku, wizerunku. Oferta którą dysponujemy wykracza poza standardy znane z polskiego rynku. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Tworzymy, rozwijamy, prowadzimy do celu – jest to opis, który w 100% oddaje to czym się zajmujemy.</p>
<p>Dostarczamy rozwiązania z dziedzin zarządzania, marketingu, reklamy, druku, wizerunku. Oferta którą dysponujemy wykracza poza standardy znane z polskiego rynku. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Vimerso jest innowacyjną firmą, która ma za zadanie dostarczyć zdecydowaną większość usług potrzebnych do zbudowania silnego businessu. Nie jesteśmy jedynie firmą „doradczą”, ponieważ oprócz oferowanych usług prowadzimy również działalność inwestycyjną, która pozwala doskonalić nam nasze umiejętności oraz pogłębiać doświadczenie.

Wspieramy business jak również indywidualne osoby. Rozwiązania, które proponujemy, pozwalają naszym odbiorcom odnaleźć zupełnie inną drogę niż ta, którą podążali dotychczas. Oferujemy naszym Klientom wartość dodaną w postaci usług jak i gotowych produktów, ale przede wszystkim standard, który pozwala każdemu kto nam zaufa, poczuć że ma do czynienia z profesjonalistami oraz że dokonał wyboru – najlepszego z możliwych.

 • FAZA I
  Planowanie &
  Analiza
 • FAZA II
  Realizacja
  projektu
 • FAZA III
  Monitorowanie &
  Kontrola

ANALIZUJEMY

Przed przystąpieniem do projektu każdorazowo przeprowadzamy dokładną analizę tego co chcemy finalnie osiągnąć, ponieważ efekt końcowy w postaci zadowolenia klienta jest najważniejszą miarą. Stąd też robimy wszystko co w naszej mocy, aby przed przystąpieniem do omawiania konkretnych działań nasze przygotowanie merytoryczne oraz techniczne było na jak najwyższym poziomie.

REALIZUJEMY

Mając określony cel przystępujemy do realizacji. Rozpoczynamy prace zgodnie z uprzednio przyjętym harmonogramem, który stale kontrolujemy oraz aktualizujemy. W przypadku pojawiających się modyfikacji omawiamy je z klientem tak, aby obie strony miały 100% pewność iż realizowany projekt podąża we właściwym kierunku.

DAJEMY RADOŚĆ

Każdy zrealizowany projekt, który spełnia oczekiwania klienta, daje mu radość. To właśnie wspomniana radość klienta jest naszym celem. Staramy się kontrolować swoje prace na każdym kroku tak, aby finalnie zobaczyć uśmiech i zadowolenie na Państwa twarzy. Wskaźniki są mierzalne, natomiast projekt wykonany według wymagań charakteryzuje się jednym podstawowym wskaźnikiem, którym jest przekonanie klienta, iż dokonał właściwego wyboru zlecając nam wykonanie określonej pracy.